Mind and Feelings balance - Anita Kubacka - hipnoza i hipnoterapia Gdynia Gdynia

Mind and Feelings balance - Anita Kubacka - hipnoza i hipnoterapia Gdynia anitakubacka@mfbalance.pl

Mind and Feelings balance - Anita Kubacka - hipnoza i hipnoterapia Gdynia +48 787 007 030

Kontakt

mgr Anita Kubacka Psycholog i Hipnoterapeutka

 

 

   
 
 
 
 Ukończyłam jednolite studia 5-cio letnie, magisterskie w Katowicach na kierunku psychologia kliniczna oraz Kurs Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i pracuję zgodnie z jego założeniami. Brałam udział w wielu szkoleniach m.in.  z diagnozy zaburzeń osobowości DSM-V, Postawy Mentoringowej w Pracy z Młodzieżą, Porozumienie Bez Przemocy Marshalla Rosenberga i inne.
Jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Psychotraumatologia.  Regularnie superwizuję swoją pracę i cały czas doskonalę swoje umiejętności również jako uczestnik warszatatów m.in. Wewnętrzne Dziecko, Terapeutyczny Kontakt z Ciałem itp.
Czynnie współpracuję z Placówką  Specjalistyczno-terapeutyczną, sprawującą pieczę nad młodzieżą o indywidywidualnych potrzebach terapeutycznych na terenie Trójmiasta. W swojej pracy integruję podejścia Analizy Transakcyjnej, Humanistycznej i Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowen'a.  Posiadam certyfikaty z hipnozy i hipnoterapii.
    W pracy, chętnie wspieram proces odkrywania swojego Wewnętrznego Dziecka, który pomaga odbudować dialog pomiędzy głową, sercem i ciałem. Wierzę, że wszyscy ludzie posiadają w sobie wyjątkowy potencjał,  jednak każdy wymaga indywidualnego podejścia. Staram się zrozumieć osobę, która do mnie przychodzi i dostrzec jej potrzeby.

 Istota mojej pracy zawiera się w słowach Buddy: "Wszystkie istniejące światy są obrazami namalowanymi przez umysł"