DLA KOGO?

 

Konsultacja Indywidualna - dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą omówić problem, rozwiać swoje wątpliwości oraz w razie potrzeby zaplanowanie dalszego postepowania terapeutycznego.

 

Terapia - dla młodzieży i dorosłych, którzy szukają rozwiązania swoich problemów. Dla tych, którzy poszukują możliwości lepszego zrozumienia siebie, swoich emocji i chcą poprawić jakość relacji z innymi ludźmi. Dla osób z traumami i przeżyciami, które blokują dostęp do czerpania radości z życia. Celem prowadzonej przeze mnie terapii jest zmiana, dająca większe poczucie własnej wartości, uwolnienie skumulowanych emocji i wsparcie klienta w znajdowaniu satysfakcjonujących rozwiązań.

 

Hipnoterapia - Dla osób, które chcą w kilku sesjach rozwiązać konkretny problem w oparciu o zmianę przekonań na poziomie podświadomości i dla wszystkich, którzy chcą wspomóc proces psycho-somatyczny.

Przeciwskazania - Zdiagnozowana Schizofrenia i stany psychotyczne.

 

Regres Wcieleń - Dla dorosłych, którzy poszukują misji swojej duszy. To technika wspierająca rozwój duchowości i dostęp do miłości bezwarunkowej. Pozwala na transformację toksycznych zachowań i schematów myślowych na pozytywne. 


Warsztat Lustra - Dla tych, którzy chcą skonfrontować się ze swoją "ciemną stroną" osobowości. Całodniowa, intensywna praca na wypartych i nieakceptowanych częściach siebie. 

 

 

 

 

Mind and Feelings balance - Anita Kubacka - hipnoza i hipnoterapia Gdynia Gdynia

Mind and Feelings balance - Anita Kubacka - hipnoza i hipnoterapia Gdynia anitakubacka@mfbalance.pl

Mind and Feelings balance - Anita Kubacka - hipnoza i hipnoterapia Gdynia +48 787 007 030

Kontakt